هیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.
نظرسنجی
آیا در ایران فایبراپتیک راهنمایی های لازم برای انجام خدمات مورد درخواست به شما ارائه می شود ؟
پیگیری سفارش
برای آگاهی از وضعیت سفارش خود، کد سفارش را وارد نمایید:

کد رهگیری:
وضعیت»  
اخبار سایت
1    2    3    4    5    6    7    8    9   
مجوز واردات تجهیزات مخابراتی که نمونه مشابه داخلی دارندرانمیدهیم

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حذف مجوزها برای هر فناوری را عاملی برای جهش پهنای باند در کشور دانست و گفت: اکنون بیش از ۲۸ میلیون در بخش همراه و ۷ تا ۸ میلیون کاربرد در بخش ثابت کاربر متصل به باندپهن داریم.
افزایش سهم دو برابری فناوری اطلاعات در اقتصاد ایران

نصرالله جهانگرد با اشاره به برنامه های دولت برای حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم گفت: این نمایشگاه در سال پایانی دولت کارنامه اجرایی دولت یازدهم و فعالیت های بخش خصوصی در سطح ملی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به تصویر می کشد.
خدمات ومحصولات شرکت مخابرات ایران بایدهمواره درخوربرند شرکت باشد

دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت که در هفتمین همایش منطقه ای امور فنی و راهبردی در سمنان سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: با برنامه های توسعه ای که شرکت مخابرات ایران در ارایه خدمات و محصولات جدید ، با کیفیت و سرعت بالا دارد، همواره در پی حفظ و ارتقا جایگاه برند خود در کلاس جهانی خواهد بود. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به توسعه شبکه زیرساخت شرکت بر اساس فیبرنوری تاکید کرد و گفت: اگر بستر ارایه خدمات با سرعت بالا ایجاد شود، هر نوع سرویس روی آن با بالاترین کیفیت و مورد رضایت مشتری عرضه می شود.
معاون وزیر ارتباطات خبر داد

تهیه سند اجرایی برنامه ششم توسعه در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات
برای نخستین بار در ایران

راه اندازی رسمی شبکه وای فای توسط یک اپراتور تلفن همراه
برگزاری کارگاه های آموزشی مخابرات در نمایشگاه تلکام

شرکت مخابرات ایران اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی هدفمند برای عموم بازدیدکنندگان در راستای ارتقای سطح دانش عمومی - فنی کاربران نسل جدید فناوری های نوین در نمایشگاه تلکام 2016نموده است.
یکپارچه سازی ساختار، تضمین کننده دستیابی به سهم بازار مطلوب

مهندس قنبری رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: با اجرای درست برنامه تحول پنج ساله که اولین گام آن یکپارچه سازی است، به سهم بازار متناسب در بازار رقابتی دست خواهیم یافت.
حضور نمایندگان ۲۲ کشور جهان در ایران تله کام ۲۰۱۶

ستاد برگزاری نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۶، اعلام کرد: این نمایشگاه علاوه بر بهره‌مندی از حضور فعال و گسترده بسیاری از بزرگ‌ترین و فعال‌ترین شرکت‌های دولتی و خصوصی مخابراتی کشورمان، پذیرای حضور گسترده شرکت‌های خارجی یا نمایندگان آنها از ۲۲ کشور جهان خواهد بود

1    2    3    4    5    6    7    8    9