هیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.
نظرسنجی
آیا در ایران فایبراپتیک راهنمایی های لازم برای انجام خدمات مورد درخواست به شما ارائه می شود ؟
پیگیری سفارش
برای آگاهی از وضعیت سفارش خود، کد سفارش را وارد نمایید:

کد رهگیری:
وضعیت»  
اخبار سایت
صفحه 1 از 12   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
شهر هوشمند شهروند هوشمند می خواهد

وزیر ارتباطات در همایش شهر هوشمند: شهر هوشمند شهروند هوشمند می خواهد/ شهر هوشمند با اقتصاد رانتی پیش نمی رود/ آرامش شهروندان با آگاهی و فناوری اطلاعات بدست می آید
۹/ ۳ میلیارد نفر از جمعیت جهان آنلاین هستند

گزارش سازمان ملل نشان می‌دهد در حال حاضر ۹/ ۳میلیارد نفر در سراسر جهان آنلاین هستند و تا پایان ۲۰۱۸ میلادی ۲/ ۵۱ درصد جمعیت جهان از « world wide web » استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد اینترنت به سرعت در سراسر جهان در حال گسترش است. در حقیقت هم‌اکنون ۹/ ۳ میلیارد نفر در سراسر جهان آنلاین هستند
تمامی خدمات و سرویس های مخابرات به اتباع خارجی دارای مجوز ارایه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، تمامی اتباع خارجی قانونی و دارای مجوز در کشور (کد فراگیرو یا کد امایش) می توانند از انواع خدمات مخابراتی و ارتباطی مربوط به شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور بهره مند شوند. بر اساس همین گزارش این اتباع می توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی نسبت به دریافت خدمات و سرویس های مخابراتی اقدام کنند
برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ارتباطات و نوآوری‌

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ارتباطات و نوآوری‌های «باکو تل -۲۰۱۸» ، با موضوع «ارتباطات دیجیتالی برای توسعه پایدار»و با حضور وزیران ارتباطات و فنآوری اطلاعات جمهوری آذربایجان، ترکیه، روسیه، بلاروس، لیتوانی، افغانستان و «محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و نیز مسئولان و نمایندگان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۴کشور دیگر از روز سه‌شنبه ۱۳ تا ۱۶ آذر به مدت چهار روز در شهر باکو پایتخت جمهوری آذربایجان بر گزار شد.
اینترنت ۱۲۸ کیلویی هم اینترنت است؟!

در شرایطی که از سرعت‌های چند مگابیتی برای اینترنت صحبت می‌شود و حتی ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه هم جزو سرعت‌های حداقلی ارائه‌دهندگان سرویس‌های اینترنتی است، اما ظاهرا اینترنت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه هنوز هم منقرض نشده است.
چرا فیبرنوری به منازل نرسید؟

اگر چه انحصاری در حوزه فیبر نوری وجود ندارد، اما علت عدم پیشرفت این پروژه، عدم سرمایه‌گذاری شرکت‌های اینترنتی است و البته برای ورود بخش خصوصی به این عرصه، به تسهیل قوانین نیاز است.
در نشست توسعه ارتباطات ثابت مطرح شد

بر اساس آمار ارایه شده در نشست توسعه ارتباطات ثابت، ۸۶ درصد ترافیک اینترنت دنیا به ارتباطات ثابت اختصاص دارد و ۱۴ درصد این ارتباطات را تلفن همراه در اختیار گرفته است.
حمایت شرکت مخابرات ایران از استارتاپ‌ها در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸

شرکت مخابرات ایران با توجه به اهمیت کسب‌وکارهای نوین و نقش استارتاپ ها در توسعه حوزه ICT کشور در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ از ۸ استارتاپ خدمات محور حمایت می‌کند.

صفحه 1 از 12   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر