هیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.
نظرسنجی
آیا در ایران فایبراپتیک راهنمایی های لازم برای انجام خدمات مورد درخواست به شما ارائه می شود ؟
پیگیری سفارش
برای آگاهی از وضعیت سفارش خود، کد سفارش را وارد نمایید:

کد رهگیری:
وضعیت»  
اخبار سایت
1    2    3    4    5    6    7    8    9   
مروری بر پروژه‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقداماتی با هدف توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات یکپارچه انجام داده که کاهش تعرفه‌های انتقال و پهنای باند، ارائه خدمات گوناگون در کلیه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سطح کشور، پیاده‌سازی سامانه جامع ترخیص تجهیزات بخش ICT و برقراری ارتباط با سامانه «گمرک فرامرزی» وزارت امور اقتصادی بر بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله‌ مهم‌ترین این اقدامات طی سال‌های گذشته است.
۵ سال دیگر خدمات ثابت و سیار مخابرات یکپارچه می‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خطاب به وزیر ارتباطات، گفت: به سند جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی برای رشد حوزه ICT نیازمندیم و معتقدیم سرمایه‌گذار خارجی باید به نسبت ۱ به ۲ در کنار سرمایه‌گذاری داخلی حضور داشته باشد.
وزیر ارتباطات خبر داد :

اتصال ۲۳ هزار روستا به اینترنت پرسرعت
مجوز واردات تجهیزات مخابراتی که نمونه مشابه داخلی دارندرانمیدهیم

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حذف مجوزها برای هر فناوری را عاملی برای جهش پهنای باند در کشور دانست و گفت: اکنون بیش از ۲۸ میلیون در بخش همراه و ۷ تا ۸ میلیون کاربرد در بخش ثابت کاربر متصل به باندپهن داریم.
افزایش سهم دو برابری فناوری اطلاعات در اقتصاد ایران

نصرالله جهانگرد با اشاره به برنامه های دولت برای حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم گفت: این نمایشگاه در سال پایانی دولت کارنامه اجرایی دولت یازدهم و فعالیت های بخش خصوصی در سطح ملی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به تصویر می کشد.
خدمات ومحصولات شرکت مخابرات ایران بایدهمواره درخوربرند شرکت باشد

دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت که در هفتمین همایش منطقه ای امور فنی و راهبردی در سمنان سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: با برنامه های توسعه ای که شرکت مخابرات ایران در ارایه خدمات و محصولات جدید ، با کیفیت و سرعت بالا دارد، همواره در پی حفظ و ارتقا جایگاه برند خود در کلاس جهانی خواهد بود. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به توسعه شبکه زیرساخت شرکت بر اساس فیبرنوری تاکید کرد و گفت: اگر بستر ارایه خدمات با سرعت بالا ایجاد شود، هر نوع سرویس روی آن با بالاترین کیفیت و مورد رضایت مشتری عرضه می شود.
معاون وزیر ارتباطات خبر داد

تهیه سند اجرایی برنامه ششم توسعه در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات
برای نخستین بار در ایران

راه اندازی رسمی شبکه وای فای توسط یک اپراتور تلفن همراه

1    2    3    4    5    6    7    8    9