هیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.
نظرسنجی
آیا در ایران فایبراپتیک راهنمایی های لازم برای انجام خدمات مورد درخواست به شما ارائه می شود ؟
پیگیری سفارش
برای آگاهی از وضعیت سفارش خود، کد سفارش را وارد نمایید:

کد رهگیری:
وضعیت»  
اخبار سایت
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: زندگی و جان مردم به ارتباطات بست

وزیر ارتباطات با اشاره به سفرهای استانی‌اش دریک سال گذشته، گفت: در این سفرها در جاده‌هایی تردد کردیم که دارای ارتباط نبودند و به همین علت بسیاری از هموطنان جان خود را به دلیل عدم دسترسی به امداد از دست داده‌اند و این نشان می‌دهد که در دنیای امروز زندگی و جان مردم به ارتباطات بستگی دارد.
با معاهده 11 کشور اروپایی دستیابی به علم رایگان می‌شود

انگلستان، فرانسه، ایتالیا و هشت کشور دیگر، معاهده‌ای موسوم به " cOAlition S" امضا کرده‌اند که براساس آن، از تاریخ اول ژانویه سال 2020، همه پژوهش‌های علمی به صورت رایگان در اختیار افراد علاقمند قرار خواهند گرفت و قابل "دسترسی آزاد"(OA) خواهند بود
پروژه فیبر نوری با حضور مهندس ملک جعفریان در منطقه ۸ راه اندازی

در مراسمی با حضور مهندس ملک جعفریان مـدیـــر مخابرات منطقه تهران و مهندس جعفری معاون شبکه، مهندس علی بیگی مدیر کل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران، ذوالفقاری مدیرکل دفتر روابط عمومی، مهندس ملایری معاون توسعه منطقه هشت مخابراتی ،مهندس عبدلی رییس مرکز شیخ فضل اله نوری و نیز ...
اپراتور مخابراتی کودک و نوجوان آغاز به کار کرد

امنیت کودکان و نوجوانان در حوزه دیجیتال و دنیای ارتباطات موضوع بسیار مهمی است که در سال‌های اخیر توجه فعالان بخش خصوصی رشته آی‌تی را به خود مشغول ساخته است و با این هدف امروز ما نیز با این اعتقاد که کودکان و نوجوانان ایرانی می‌توانند در فضای دیجیتال مشارکتی سالم داشته باشند، ایده‌های خود را به منصه ظهور رسانده‌ایم تا از این طریق امنیت و آسایش والدین را نیز فراهم آوریم.
نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران (ایران تله كام)

از تاريخ 11 لغايت 14مهرماه 1397 در محل دائمی نمايشگاههای بين المللی تهران برگزار خواهد گرديد.
کیفی‌ترین دانشگاه‌های کشور کدامند؟

مجری اولین نظام رتبه‌بندی ملی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: بررسی مقالات اسکوپوس 89 دانشگاه ایران طی 5 سال اخیر نشان می‌دهد که 100 درصد دانشگاه‌ها از لحاظ کمیت تولید علم رشد داشته‌اند. در تولید علم فناورانه و نوآورانه و کیفیت تولید علم 80 درصد دانشگاه‌ها و در توسعه تعاملات علمی نیز 75 درصد آنها رشد کرده‌اند.
استفاده از ظرفیت‌های مخابرات در حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در این دیدار مهندس سید مجید صدری با اشاره به حجم بالای نیروی انسانی و لزوم سلامت جسم و روح این مجموعه در راستای تحقق اهداف شرکت گفت: باید توجه ویژه‌ای به امر سلامت و ورزش داشته باشیم که دستیابی به این مهم، رشد و توسعه جامعه و شرکت مخابرات را به همراه دارد.
مرکز طراحی FTTH مخابرات ایران، چشم انداز بین المللی دارد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: به لحاظ پتانسیل جمعیتی و منطقه ای، مرکز طراحی FTTH شرکت مخابرات ایران می تواند چشم انداز بین المللی داشته باشد.

1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11