هیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.
نظرسنجی
آیا در ایران فایبراپتیک راهنمایی های لازم برای انجام خدمات مورد درخواست به شما ارائه می شود ؟
پیگیری سفارش
برای آگاهی از وضعیت سفارش خود، کد سفارش را وارد نمایید:

کد رهگیری:
وضعیت»  
اخبار سایت
صفحه 1 از 14   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
امکان مشاهده ریزکارکرد قبوض تلفن ثابت درسایت شرکت مخابرات ایران

حذف قبوض کاغذی علاوه بر حذف ترددهای غیر ضروری و صرفه جوئی در هزینه ها، یکی از پیش نیازهای اصلی تحقق دولت الکترونیک در کشور است که شرکت مخابرات ایران از مهرماه سال جاری به طور کامل به این امر مبادرت ورزیده است.
رفع مشکل سرقت کابل بیش از ۱۵۰۰ روستا

سید مجید صدری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: از ۲ هزار و ۱۰۱ روستایی که با سرقت کابل مواجه بودند، مشکل هزار و ۵۳۷ روستا برطرف شده است که تا دو ماه آینده مشکل بقیه روستا‌ها هم حل می‌شود.
کاهش تعداد مشترکان اینترنت نسبت به سال گذشته

ضریب نفوذ و تعداد مشترکان اینترنت پهن‌باند ثابت و سیار در سه ماهه ابتدایی سال جاری، در مقایسه با سه ماهه سال گذشته، حاکی از کاهش این آمار است.
دستورالعمل خدمات پیامک انبوه اضطراری تصویب شد

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دستورالعمل خدمات پیامک انبوه اضطراری را تصویب کرد. این دستورالعمل در جلسه شماره ۲۹۲ کمیسیون تنظیم مقررات و در راستای اجرای بند ۳-۲ مصوبه شماره ۲۷۰ این کمیسیون به تصویب رسید.
طرح رجیستری در راستای شفاف سازی در حوزه ICT پیگیری می‌شود

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نخستین همایش رجیستری تلفن همراه کشور در قزوین گفت: طرح رجیستری در راستای دولت الکترونیک شکل گرفته و در جهت شفاف‌سازی و زیربنای کار سالم در حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات پیگیری می‌شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت :

تا پایان امسال ۱.۵ میلیون پورت VDSL در کشور جایگزین اینترنت ADSL می‌شود و مشترکان ۴ برابر سرعت فعلی اینترنت را تجربه می کنند.
تمام مدارس کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم امضای تفاهم نامه هوشمند سازی مدارس بین وزارت ارتباطات و آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در ایران هوشمند، کاربران و ملت هوشمند جز مهمی از آن هستند، گفت: ملت هوشمند نیز در مدارس هوشمند آموزش می بینند.
تعرفه صدور مجوز نماد اعتماد الکترونیکی تصویب شد

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۸۸ خود با استناد به تبصره ماده واحده قانون تعیین تعرفه‌های خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مصوب سال ۹۳، پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت را بررسی و نوع و تعرفه خدمت صدور مجوز نماد اعتماد الکترونیکی را با شناسه ۱۳۰۶۱۵۶۶۱۰۰ سازمان اداری و استخدامی کشور، تصویب کرد.

صفحه 1 از 14   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر