هیچ کالایی در سبد خرید شما موجود نمی باشد.
نظرسنجی
آیا در ایران فایبراپتیک راهنمایی های لازم برای انجام خدمات مورد درخواست به شما ارائه می شود ؟
پیگیری سفارش
برای آگاهی از وضعیت سفارش خود، کد سفارش را وارد نمایید:

کد رهگیری:
وضعیت»  
مقالات تخصصی
1    2    3   
تولید انواع پیگتیل و پچ کورد های فیبر نوری Pigtail و Patch Cord

شرکت ارتباطات کهکشان آبی تولید کننده انواع تجهیزات پسیو فیبر نوری شامل انواع پیگتیل های و پچ کوردهای فیبر نوری (سینگل مد و مالتی مد – سیمپلکس و دابلکس ) با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و متراژ درخواستی در ایران می باشد.
انواع تجهیزات شبکه

امروزه در تمامی جوامع در سراسر دنیا از شبکه های اینترنتی استفاده می شود و با توجه به گسترش روز افزون استفاده ها از شبکه در موارد بسیار بهتر است با انواع تجهیزات شبکه که برای راه اندازی آن مورد نیاز است، آشنا شوید. ما در این مقاله شما را با انواع تجهیزات شبکه، قیمت تجهیزات شبکه و همچنین چگونگی فروش تجهیزات شبکه آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.
آشنایی با کابل فیبر نوری، کاربردها و مزایای فیبرنوری

کابل فیبر نوری سیگنال‌های ارتباطی را با استفاده از پالس‌های نوری تولید شده توسط لیزرهای کوچک یا ال‌ای‌دی‌ها انتقال می‌دهد. این کابل‌ها شامل تعداد بیشتر رشته‌های شیشه است که هر کدام از آن ها فقط کمی از موی انسان باریک‌تر هستند.
انواع مفصل فیبر نوری به همراه روش نصب

مفصل هاي فيبر نوري براي مصارف متفاوت از جمله خاكي ،هوائي و دريائي مورداستفاده قرارگرفته داراي ابعاد و شكل هاي مختلف ساخته و عرضه ميشود ولي نوع مصرف فرق دارد دركابل هاي نوري خاكي به واسطه داراي فشارهاي مكانيكي و احتمال وجود مواد شيمياي درخاك ميبايست فاكتورهاي و آناليز تركيب مواد دقت خاص خود در نظر داشته تا در مقابل عوامل طبيعي و غيره طبيعي مقاومت نشان دهد و به سادگي تخريب نگردد .
آشنایی با فیبر نوری

یکی ازمحیط های انتقال داده که سیگنال های نوری را در مسافت های طولانی و با سرعت بالا انتقال می دهد فیبر نوری نام دارد. مجموعه ای از تارهای فیبر نوری که رشته های نازکی از جنس شیشه و پلاستیک و به ضخامت یک تار موی انسان هستند در کلافی سازماندهی می شوند که به آن کابل نوری گفته می شود
کابل فیبر نوری Optical Fiber Cable

کابل های فیبر نوری از فناوری بسیار پشرفته ای بهره می برند چرا که فرایند انتقال در آنها از طریق نور و پالس های نوری صورت می پذیرد و همچنین سرعت و ظرفیت انتقال اطلاعات در آنها بسیار بیشتر از روش های دیگر است.
قلم فیبر نوری (Visual Fault Locator (VFL

قلم فیبرنوری یکی از ضروری ترین تجهیزات سنجش و اندازه گیری لینک و کابل های فیبر نوری می باشد که محل دقیق آسیب دیدگی فیبرنوری را با انتشار دادن غبر معمول نور در قسمت هایی از مسیر لینک بسیار ساده و سریع آشکار می سازد .پس از نصب و سربندی فیبرهای نوری ابتدا می بایستی از صحت عملکرد ارتباطات برقرار شده اطمینان حاصل نمود. فرایند سنجش برای هر لینک به طور جداگانه با اندازه گیری افت رفت و برگشت و در صورت لزوم رفع عیوب لینک و در نهایت تحویل پروژه صورت می پذیرد.
انواع کابل فیبرنوري

Loose tube - در برخی از انواع فیبر نوری با توجه به اینکه تا حد امکان باید از از خمیدگی بیش از حد هسته ی مرکزی فیرنوری جلوگیری نماییم در لایه های محافظ فیبر از یک پوسته که در درون آن یک نوع ژل مایع وجود دارد استفاده می شود. این لایه اجازه می دهد که هسته ی مرکزی حد فاصل جدار در برگیرنده ژل معلق باشد و در هنگام خمش با حرکت دادن کابل از فشار به هسته ی مرکزی جلوگیری می کند.

1    2    3